Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fe a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fe a figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy fiú aki nagyon bejön de ilyen menő féleség (bár én lenézem a barátait) de csak nézni szoktuk egymást hatodikba köszönt is meg beszélt hozzám de akkor nem foglalkoztam vele..Most viszont nagyon kell nekem..Oda menni hozzá nagyon félek mások talán félre értenék meg ő is..Ráírni meg azért nem akarok mert egy osztálytársam ráírt az ő egyik osztálytársára és most mindenki azzal piszkálja(

nemtudom hogy tudták meg) Szóval hogy keltsem fel a figyelmét magamra?Annyira szeretném ha mindig nézne(ugye az elejen irtan hogy nezzuk egymast de az csak par mp es csak mert en bamulom) és egyszer odajönne.


15L


2016. szept. 30. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Odamenni nem mész, írni megint nem. Most kicsit gondolkozz már el ez mennyire gyerekes...ha akarod (őt) akkor tegyél is...őszintén szólva lehet csak akkor figyelne rád oda ha összeesnél előtte. Nincs értelme "játszanod" magad mert lehet mások kiröhögnek...inkább szólítsd meg. Szerintem nem dől össze a világ.
2016. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!