Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? 13/L

Figyelt kérdés

Elég feltűnően néz, utánoz, féltékennyé akar tenni stb.

Amúgy tudja,hogy szeretem.



2016. szept. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezedre esne tőle megkérdezned?
2016. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak amikor megtudta, akkor kiröhögött.
2016. szept. 30. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de addig amíg ő nem mondja meg, sosem lehet tudni. :) Kérdezd meg tőle, én a helyedben kíváncsi lennék mit válaszolna, úgy a legkönnyebb ezt megtenni ha félvállról veszed a dolgot, de mindennek van hátránya, szóval csak óvatosan.
2016. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg akar dugni, nem akar veled járni. :)
2016. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

4es miből gondolod?

2016. okt. 1. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mert lehet, hogy csak tetszel neki, és nem akar veled úgy járni, és csak dugni szeretne egyet (vagy éppen többet :D ) veled. :)

14/f

2016. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a #4-es (egyben az előző) vagyok még: szóval még annyit akarok hozzáfűzni, hogy ezzel nem feltétlenül van gond szerintem, mert én is ismerek olyan lányokat, akikkel szívesen dugnék, viszont járni nem akarok velük, szóval a fiúknál ez ilyen másabb téma. :D
2016. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!