Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok 1 lányba, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 1 lányba, és tudnátok pár tippet adni hogy vágodjak be nálla?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Most hiába mondom hogy küldj képet neki a kockahasadról, ha nincs kockahasad.

Szóval írj valamit ehhez még mert ez nehéz így. Honnan ismered...hol találkozol vele...stb.

2016. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

megírom helyetted először is a kérdést.



Tetszik egy lány, és nem tudom hogyan közeledjek felé pár tipp?


Mivel még szűz vagyok nem tudom hogyan kell ilyen esetekben eljárni, mert félek közeledni a nőkhöz.

Van ez a csaj nagyon tetszik, és igazából szerintem szerelmes is vagyok belé annak ellenére, hogy fogalamam sincs mit jelent az , hogy szerelem de igazából lehet csak megakarom dugni. A külseje nagyon tetszik, de mivel nem beszélek vele soha meg 5m-es körzetben nem voltam még vele ezért nem is imponáltam neki, és észre sem vesz. A viselkedésemben semmi különleges nincs amire felfigyelhetne egy szerintem átlagos aránylag jóképű 17 éves srác vagyok szórakozni sem járok sehova..köszönni meg nem tanítottak meg a szüleim főleg nem nőknek, mégis mit kéne tennem?

2016. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most válaszolok is a kérdésemre.


Alakíts magadnak ki egy személyiséget , és majd utánna próbálj meg imponálni neki.

2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a #2 odab**z..XDDDDDDDDDD


Amúgy írj picit többet és mepróbálok(megpróbálunk) segíteni.

2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz szerelmes ha nem is beszéltél vele?!
2016. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Iskolában találkozok vele
2016. okt. 10. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj túlságosan.
2016. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha a lánynak van esze, akkor ezzel a helyesírással véletlenül se küldj neki levelet!!!!

Pl: a nála az csak 1 L !

2016. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2-es remek karcolatot készített, aztán #3-as válaszában az "utánna" szóval lerontotta az összhatást. Őszintén remélem, hogy csak elütés volt.
2016. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!