Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a suliban most nyolcadikos én meg hetedikes vagyok és tökre bejön. Már tavaly is tetszett csak aztán össze jött az egyik barátnőmmel de az is csak egy pár hónapos kapcsolat volt. Még mindig tetszik.Egyszer ráköszöntem és azóta már beszéltünk párszor és szemezgettünk. De már 3* is ráköszöntem (mert elsőre nem köszönt vissza) és egyiknél sem köszönt vissza. Mi van akkor ha nem bírja a nyomulós csajokat (azért annyira én sem nyomulok mert kell kelletni magam és tudom hol a határ)?Pl a barátnőmmel csak egyszer beszélt egy nap és azután már össze is jöttek.Csak mivel nekem második félévtől fogszabim lesz nem biztos h már tetszem majd neki. Hogyan derítsem ki h tesztem -e neki anélkül h szó szerint megkérdezném.És hogyan mondjam el szintén úgy hogy csak először utalást teszek rá?

2016. okt. 12. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a fogszabályzóra szeretnék kitérni. Ha tetszel valakinek akkor az úgy fog elfogadni ahogy vagy. Szerinted ha fogszabályzód lesz akkor másként fog rádnézni? Ha igen, akkor csak egy felszínes kisgyerek. Nekem us van fogszabályzóm azóta többet vigyorgok, hogy lássák. Akinek meg nem tetszik azt meg lesz.rom.
2016. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez egy jó tanács és magabiztosságot is ad :)de árom a többi kérdésemre is a választ
2016. okt. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!