Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az egyik legjobb barátnőm szerelmes a volt szerelmembe?

Figyelt kérdés

14/L

A fiúval (aki nem mellesleg az osztálytársam) elég szoros kapcsolatban voltunk egymással. Halálosan szerelmes voltam belé! És ő is szeretett engem. De ennek kb.egy éve vége lett és ő már túllépett rajtam. De én még mindig nem tudtam elfelejteni 100%-osan. Nem vagyok már belé szerelmes de ilyen erős vonzalmat fiú iránt még soha nem éreztem és ezért nagyon nehéz ezt elfelejtenem! A barátnőmnek nem mondtam de talán még mindig szeretem! Pedig tudom, hogy köztünk már nem lehet semmi és már nem is beszélünk! De az még jobban megnehezíti a dolgom hogy a barátnőm folyton róla álmodozik és mindig mondja hogy szemeztek meg ilyenek! De már volt arra példa hogy a szerelmünk után szemeztünk és egy másik barátnőm rákérdezett nála hogy neki jelentett e valamit az a szemezés de azt mondta hogy nem és teljesen véletlen volt! És reménykedem abban hogy a barátnőmre is csak "véletlen" nézett rá. Szerintetek mit kéne tennem? Hagyjam az egészet? Remélem érthető volt:)



2016. okt. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Már semmi közöd hozzá.

2016. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te hamarab szeretted, es ezt a baratnod is tudta akkor alparisag ilyet csinalnia.. de ha a baratnod nem tudja, akkor megkered hogy ne beszeljen neked rola mert te szeretted de mar nem akarod es igy eleg nehez elfelejtened..biztos megerti ha legjobb baratnod, ha meg tenyleg az van amit elsonek irtam akkor az ilyen nem baratno.
2016. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Semmi közöd ahhoz, hogy kivel szemezik.
2016. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
UGYANEZ van velem is. Ha gondolod irj es beszelhetunk:)
2017. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!