Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit és hogy csináltok/c...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogy csináltok/c sinálnátok, az iskolában ha az osztálytársatokkal jártok/járnátok?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy osztálytársal nem szabad járni, stb.
2016. okt. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent ugyanúgy csinálnék. Nem nyalnám-falnám egyfolytában. A tanárok előtt is titkolnám (ameddig lehet, nálunk ezt nem veszik jó néven). Reggelente puszi stb napközben meg ha közös lenne a baráti társaságunk akkor ott lógnánk együtt.
2016. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik egy osztálytársam így már belegondoltam a dologba. Nem nagyon tudnám titkolni meg nem is akarnám, de azert nem csókolnám ölelném ott mindenki előtt minden percben. Természetesen beszélnék vele meg néhány órára mennénk együtt, néha egymás mellé ülnénk, de inkább iskolán kívül lennenk sokat együtt.
2016. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!