Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Próbáljam újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljam újra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tavaly "udvaroltam" hát ki is használt az illető voltam olyan lüke.Kis idő múlva már 4 ember is udvarol néki,mind sikertelenül.Sajnos úgy viselkedett,mint egy k..va.Na ő is udvarolt 2 úriembernek, az egyik sikeresen lek..vázta a hölgyet a másik úrfinál meg nem lett belőle semmi már mint a kapcsolatból.Most jelenben,normális lányokkal beszél,nem használ ki senkit és kicsit visszahúzódó és újra beleszerettem.Nem tudom mit tegyek.Természetesen szerintem csak a "menő" a társaság központjával járna szívesen mással aligha hiszem.Nem tudom,hogy ha újra udvarolok néki,lenne nála esélyem,persze pont én vagyok az osztályból a 2 legpattanásosabb fiú.Ne ki nincs semmi problémája,míg nekem nem sorolom fel az összeset,de "fogyi vagyok". Mit tegyek?Tanácstalan vagyok.

2016. okt. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2016. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer már kihasznált. Ő ilyen mindenki karácsonyfája. Ez kell neked? Akkor csak próbáld!
2016. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!