Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rá tudom venni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá tudom venni, hogy járjon a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Legeslegjobb barátnőmnek tetszik egy fiú.Szegény tökre odavan a fiúért, mindig róla beszél.Egyik nap megbeszéltük, hogy én megkérdezem a fiútól, hogy járna-e a barátnőmmel, utána ő is attól a fiútól, aki nekem tetszik.Így is lett, megkérdeztem azt mondta, hogy nem, járna vele.Szegények ezt elmondtam, és tökre magaalatt van azóta is, mert a fiú azt is mondta, hogy azért nem járna, vele mert nagyon nem tetszik neki a barátnőm.Pedig nem csúnya, sőt szép.Hogyan tudnék a barátnőmnek segítnei??(azért szeretnék neki segíteni, mert ez a legjobb barátnő dolga:))Gondoltam, arra is, hogy megkérem a haverjait, hogy beszéljenek vele.

2016. okt. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávó csak viccnek vette amit mondtál. Sőt nagy hülyeség úgy "összehozni" valakit valakivel, hogy nem is ismerik egymást...
2016. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk:)
2016. okt. 18. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És szoktak beszélgetni..?
2016. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A magán véleményem az, hogy ha annak a fiúnak nem jön be az a lány, akkor nem nagyon lehet ezen mit megbeszélni, neki van egy véleménye, amit őszintén kozolt is, de esetleg ha ravennéd a fiút hogy legalább egyszer találkozzanak, akkor lehet beleszeret a személyiségébe:)
2016. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok?
2016. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!