Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte majdnem minden 18 év alatti csókolózott már? 19F

Figyelt kérdés

Én nem csókolóztam még, nagyon konzervatív vagyok. Csak olyannal vagyok hajlandó csókolózni akivel komoly a kapcsolatom illetve vagyonosak vagyunk átlag feletti pazarló életet élünk, ezért, csak olyannal csókolóznék aki hasonló szinten van ,mint mi. Valamint, nem tudnék olyannal se csókolózni aki más politikai társuláshoz tatozik, valamint nem szívesen járnék olyannal se aki nem becsüli meg a munkát, lenézi az embereket. Ja és a másik előtti ne legyen sok pasija. Na ezek után ,ha meg vannak akkor lehet kapcsolat, de én nekem valamit a szüleimnek is fontos ez.

Bocs a szóismétlését eléggé fáradt vagyok.


Csak látom ,hogy 14 évesen már barátja van, meg a többi , mások nem ennyire aggályosak, meg van olyan aki 16 évesen szexel. Én még azt is kivel barátkozok, igaz egy barátom sincs , nem jártam sehová, pedig több sráccal jóba lehettem volna, de úgy voltam vagyok vele fölösleges ez nekem. Most se beszélek kb egy korombelivel se, max esetleg neten. Meg a másik, többi 16-17 éves miért nem gondol a szerelmen kívül másra is, összeillünk , szüleink mások mit szólnak hozzá?


2016. okt. 18. 22:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át újra, csak ennyi kritérium, nem hagytál ki semmit?
2016. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Undorodok az ilyen emberektől.
2016. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már fáradt vagyok, nem tudom, majd holnap kipihenten átnézzem. Miért baj ez ,hogy vannak kritériumaim?
2016. okt. 18. 23:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is jóval átlag feletti színvonalon élek, viszont eszembe se jutna valakit amiatt elutasítani, mert nem hasonló az anyagi helyzete. Fel kéne kötni aki ezért valakit elutasít.
2016. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, én eléggé konzervatív vagyok, és nekem beleszámít ez is, meg a másik milyen visszhangja lenne otthon, kivel voltam, kik a szülei.
2016. okt. 18. 23:12
 6/24 anonim ***** válasza:

Kissé merev vagy, ezért. Másoknak nincs ezerféle elvárásuk egy kapcsolatnál...

Én későnérő vagyok, de 18 évesen már én is túl voltam ezen. Nem lett belőle semmi, tévedni emberi dolog. Pedig én is komoly, végleges kapcsolatot akartam mindig. Nos, sok fiatal nem ilyen s ez nem is feltétlenül gond, egy szinten belül.

2016. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók nem attól lesz jó hogy milyen az anyagi helyzete,vagy politikai nézete.Az nem kapcsolat ahol a pénz játszik,semmi keresni valója egy normális komoly kapcsolatban a pénznek,érzelmek kellenek,lehet 10 millás bömösöd egy normális csaj nem azt nézi.Na meg ugye nem gondolod komolyan hogy azzal kezdenél egy ismerkedést hogy megkérdezed a csajtól Szia gazdag vagy,és melyik pártra szavazol? Ha ennyi idősen nem ez lenne a fontos akkor nem egy 17 éves tudna téged a csajokról felvilágosítani.Ha nekem sok pénzem lenne se vennék iphone 7-et,nem járnék drága luxus autóval,és nem azzal csajoznék,persze vannak dolgok amiket mindenki szeretne de azért mégse kell a fellegekben járni és azt gondolni király vagy mert van pénzed amit nem hinném hogy napi 8 óra kemény munkával szereztél saját magad
2016. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én csak a kérdést veszem figyelembe; "miért?" Hmm.. Hát amiket leírtál, nem nehéz válaszolni. Másrészt, én telibe.. a szüleim véleményét. A rák megeszi, hát ember, te jársz majd vele, akkor miért feleljen meg nekik is? Ők döntik el, hogy családban maradhat e, vagy micsoda? 19 vagy.. Amúgy ha zavar a fiatalok kapcsolata, szexuális élete, de még is azt mondod, hogy ilyen meg olyan legyen majd a barátnőd, akkor mit vársz? Plusz.. Ha ennyi kikötésed van, nem barátkozol, kb magányosan halsz meg. Ne haragudj ha sértő volt, de bosszantó amit leírsz..
2016. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 October15 ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy a szüleid jövedelmén kívül még miből fedezed az életstílusod?:D Mert akárhogy is gondolkodok nem jut eszembe olyan foglalkozás amivel 19 évesen ezt fent lehetne tartani. Innentől kezdve pedig támaszthatsz te követeléseket de az az igazság, hogy marhára nem a te érdemed az ahol tartasz. :D Yep a szülők gondoskodjanak a gyerekükről ha megtehetik ez oké, az is oké, hogy megtehetik elvégre nekem akkor is 210 a kenyér ha csóró vagy meg akkor is ha gazdag ha meg már választani lehet akkor nyilván inkább az utóbbi. DE felvetődik pár kérdés:

- Honnan tudod megállapítani, hogy kinek mennyi pénze van?

- Honnan tudod megtippelni, hogy milyen politikai nézeteket vall?

-A munka megbecsülése, nos ez totál jogos de ez sem derül ki rögtön.

Simán előfordulhat, hogy már rég beleestél valakibe mikor kiderül, hogy amúgy panelban lakik és qrvára liberális. :D


Amúgy nem azért a 2 forintért de nem lehet, hogy nem mindenki más retek szabadelvű hanem te vagy hikikomori?:D [Google a barátod segít kulturálódni.]


Amúgy most tényleg: honnan tudod eldönteni, hogy kinek és mennyi pénze van? 51 nm-es panelban lakok, a fejhallgató erősítőm meg a fejhallgatóm meg többet ér mint nővérem autója.. :D Fontossági sorrend kérdése.

2016. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Figyeljetek nem a pártállás számít, hanem az ,hogy ne legyen valami rózsaszín párt tagja. Ja meg a pénz azért számít, mert nem akarok szegény ,vagy átlagos lánnyal járni. Meg engem úgy neveltek véletlenül se legyek együtt ilyen lánnyal, meg én nem tudnék olyanhoz hozzáérni aki nem így van. Onnan tudom mennyi pénze van , kinek ismertek számomra a szülei. Meg egy kicsit utána érdeklődök a lánynak.



Ja meg a szerelemre visszatérve, nem voltam szerelemes még, meg el tudom dönteni kibe legyek kibe nem. Ha valakivel meg vannak ez a kritériumok ,és összejöttünk ,majd akkor leszek szerelmes.



Nekem számít , kivel , csókolózok először meg a többi.

2016. okt. 19. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!