Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan jelzitek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan jelzitek egy fiúnak azt ha tetszik nektek? Ha mondjuk egy buszon vagytok de nem szólítod meg.

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert a buszon sok szép lány van és 1-2 meg is néz de amikor vissza nézek akkor elkapják a fejüket és nem tudom ez így pontosan mit jelent.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. okt. 19. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Ilyenkor általában zavarban vagyunk. Nekem is sokszor van hogy tetszik egy srác de nem tudom megítélni hogy ő mit gondol mert az hogy rámnézett még nem feltétlen jelzésértékű. A legjobb ha ráköszönsz vagy integetsz és a reakciójából kiderül. Nincs mit veszítened!
2016. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia szerintem nyugodtan menj oda hozzá és szólístd meg, ha érzed rajta h nem vagy neki szimpi akkor meg hagyd.Hidd el nem lesz semmi ha visszautasít ha nem is ismeritek egymást csak egy buszon szoktatok együt menni akkor meg végképp nem. Ha a lány meglepődik ne lépjen meg de ha szimpi vagy neki örülni fog. Szerintem érdemes beprobálkozni lehet h még jó is kisül belőle!
2016. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!