Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tettszik egy ázsiai fiú. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy ázsiai fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég vietnámból jött egy fiú aki nagyon megtetszett és nem tudom hogy milyen típusú lányok jönnek be neki...:(( Szerintetek van esélyem? :/

2016. okt. 22. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Főzz rizsát a rizsa szeműnek és lesz ,ami lesz.


Ui.: Az előtt ami előtt még valaki "lerasszistázna" szólók ,hogy az őseim között is vannak "rizsák" és csak szarkazmusból írtam. Már aki érti...

2016. okt. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Rizsezzél, ne rizsázzál!
2016. okt. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudtok egymással egyáltalán angolul/magyarul kommunikálni, akkor nyugodtan megkérdezheted. Ki a franc tudja, hogy egy vietnámi srácnak mi az ízlése?!?!
2016. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél fel egy ázsiai kalapot meg egy AK-47est.
2016. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Attol meg,hogy vietnami,siman lehet eselyed. Ennyibol nyilvan nem tudhatjuk,milyen az izlese,viszont siman elkepzelheto,hogy felkelted az erdeklodeset. Ugyebar Vietnamban teljesen mas karakteru lanyok vannak,mint nalunk,ezert kulonlegesnek,egzotikusnak fog tartani. Hajra!
2016. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, kóreai fiú aki nekem megtetszett, szóval tudom milyen :/ Ő például beszél magyarul.. de megszólítani sem merem, ne legyél olyan mint én. Kérdezz rá, hogy milyen lányok jönnek neki be..? Lehet hogy te pont tetszeni fogsz neki, és valami lehet is majd közöttetek.. de ha elszalasztod, és tényleg gy lenne ahogyan mondom, bánni fogod..
2016. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el!!! Kell neked egy félig magyar félig vietnámi gyerek??? Ezt gondold meg.
2016. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon aranyosak a félvér gyerekek! :)
2016. okt. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!