Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok megint?

Figyelt kérdés
2014.szeptemberében új iskolába mentem ès meg ismertem egy fiút és első fèlèvben nagyon hòl elvoltunk. De farsangkor minden megváltozott mert oda jött és táncolt velem és bele néztünk egymás szemébe és én szerelmes lettem belé. De utána valahogy rájött (nem tudom hogyan de szerintem úgy hogy azutän nem beszéltünk egy ideig) ès megkérdezte én persze nem tudtam hazudni. És utána a következő évben folyton átvett és igy kiszerettem belőle. És most hogy volt megint egy suli buli és oda jött hozzám megfogta a kezem és táncoltunk és 2 lány szivecskéket kezdtek mutogatni és utána már mindenki sziveket mutogatott ès megint ott tartottunk mint tavaly hogy egymás szemébe néztünk és szerintem megint szerelmes vagyok belé. Mit csináljak? Nem akarom azt át élni mint tavaly.
2016. okt. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? (Amugy szerintem csak szórakozik veled.. gondolj arra, hogy milyen volt tavaly)
2016. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 16
2016. okt. 22. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ... szerintem te nem tudnál komoly kapcsolatot folytatni 14 évesen.. még gyerek vagy..
2016. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem már volt egy 2 éves kapcsolatom. De mindegy.
2016. okt. 22. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ja.. az ilyeneket utálom, akik már 10 évesen mindenkivel összejönnek, és 15 évesen meg már mennem szülni.. kis tini r*bik..
2016. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!