Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? Van nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Van nála esélyem? Barátnője van.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályunkban, már több mint 2 éve tetszik.

Úgy kezdődött, hogy az olyan órákon, ahol nem volt kötelező ülésrend, mindig egymás mellé ültünk, halkan végig hülyéskedtünk, stb... mikor valahol sorba kellett álni, mindig maga elé engedett. Nyáron elkezdtünk chatelni, akkor elmondtam neki, hogy jó barátságnál kicsit többet érzek. Mondta hogy neki is tetszem, és megkérzedte, hogy járunk-e (tudom elég fura hogy neten, de) igent mondtam. Másnap írta, hogy ez neki mégsem fog menni, mert csak jó barátként tud rám tekinteni. Itt teljesen ósszetörtem, következő évben nem is nagyon foglalkozott velem :c

most ebben a tanévben meg olyan fura, mintha olyan kisgyerekesen tetszenék neki. Azaz néha húzogatja

a hajam, piszkál, tudjátok ilyenek... Nekem még mindig, sőt egyre jobban tetszik, hogyha megérint, olyan fura érzés van bennem :D nem tudom leírni, csak olyan fura, az egész testemben :o

De egy baj van: van egy barátnője, bár elég friss, bevallom szörnyen féltékeny vagyok... mit tegyek?? nagyon tetszik, de félek bármit mondani neki, mivel barátnője van..



2016. okt. 23. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Együtt van a csajjal nem véletlenül.

Keress mást. Ne hagyd már, hogy játsszon veled...

2016. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megpróbálom... nehéz lesz, de megpróbálok nem rá figyelni, elfelejteni ezt a dolgot.
2016. okt. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!