Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A magasabb vagy az alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasabb vagy az alacsonyabb pasik a "jobbak" és miért (a másik pedig miért nem)?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy az alacsony(vagyis az illetőnél alacsonyabb)srácok sokkal kevésbé nyerők,mint a magasabb fiúk,pedig nekem eddig csak alacsonyabb vagy velem egymagas srácok jöttek be.Sőt,néhányan kifejezetten ledegradálóan beszélnek róluk.Mi ennek az oka?

2016. okt. 24. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nincs jó vagy nem jó. Csak a többség szereti a magasabb fiúkat. Ezt nem lehet megmagyarázni, olyan mintha azt kérdeznéd hogy vanília vagy csokifagyi, és hogy melyik a jobb.

Bár talán a nők védelmezőt látnak egy náluk magasabb fiúban, mert egy náluk alacsonyabb nehezebben tudná megvédeni őket....?

Amúgy lány vagyok, de a magasabb fiúkat szeretem. És igen, az alacsonyak hátránnyal indulnak.

2016. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha valakit szeretek akkor nem érdekel a magassága. Igazából, úgy csinosabb, jobban mutatnak.
2016. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyik se jobb a másiknál. Van egy barátnőm aki egy 154 cm-es fiúval járt és mindig azt mondta: Kis ember nagy bottal jár. :"D De szerintem ez nem befolyásolhat egy kapcsolatot.
2016. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
A magasabbaknak pont jó szinten van a mellkasuk, rá lehet dőlni. :D És igen,mivel az állatvilágból jöttünk, a magasabbak általában tekintélyesebbek, erősebbek, akik meg tudják védeni a nőstényeket és az utódokat. Ezzel csak kiegészíteném az előttem hozzászólókat. ;)
2016. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,persze meg tudják védeni.A neandervölgyi ember is csak 165 cm volt,mégis 3-4x olyan erős volt,mint egy mai magas "férfi"
2016. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem fontos, hogy a barátom magasabb legyen nálam, hogy én törékeny nőnek érezhessem magam mellette. Mert egyébként nem vagyok törékeny. Inkább husis, amit én utálok, de a barátomnak tetszik. Néhány csaj mellett állva úgy érezem magam mint egy víziló, de a barátom mellett mégis pici vagyok és ez jó. :D
2016. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ha te testesebb vagy (barátnőid mellett víziló) akkor neked tulajdonképpen nem csak magasabb, hanem dagadtabb pasira is van szükséged nem? De gondolom az már nem jön be ha a srác kövér ugye? egyébként itt van a bulifaktor az egészben, a lényeg az, hogy a srác legyen magas, izmos, jóképű, stb. persze az már más kérdés, hogy a lány aki csak ilyen pasival áll szóba annak milyen a kinézete. egyébként no offense, a pasik ugyanezt csinálják, nekik sem kellenek a dagadt csajok, hanem a szépek, persze tisztelet a kivételnek, mindenki talál magának párt, csak ahogy egy autónepper kollégám mondja: ha fix összeged van egy autóra akkor bizony valahol engedned kell az elképzeléseidből :D
2016. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
68%
Utolsó,miért magyarázod bele az előző válaszolóba,hogy milyen pasi tetsszen neki?? Én sem bírnék beleszeretni egy hónaljkarcolóba..mert nem az olyan az,,esetem".Mintha a kisöcsém lenne,vagy a gyerekem..Kinek hogy. És az miért baj,ha mondjuk a kövéreknek izmos a zsánere?Kövér pasit nem láttál még vékony nővel??Vagy az nem gond,csak a pufinő-izompasi kettős?
2016. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ezt egyébként nem tudom,honnan veszed hogy a pasiknak nem kellenek a dagadt lányok, ez elég szűklátókörű meglátás.Rengeteg ember él a világban,akik nem a te baráti körödbe tartoznak. ;)
2016. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ezt egyébként nem tudom,honnan veszed hogy a pasiknak nem kellenek a dagadt lányok, ez elég szűk látókörű meglátás.Rengeteg ember él a világban,akik nem a te baráti körödbe tartoznak. ;)Vagy úgy gondolod,hogy ha egy nő pufi,akkor már igénytelen is legyen?Annak legyen mindegy,ugye?
2016. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!