Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne tőlem? Ti ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem? Ti ezt értitek?

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó akit majdnem 2 éve ismerek. Eleinte úgy tűnt h nm bír de utána kiderült h azért nm beszélt vlm mert azt hitte h utálom pedig nm csak csendes és nehezen megközelíthető ezért nm kezdeményeztem beszélgetést. Utána az ő legjobb havere összejött a legjobb barátnőmmel. Mi mind osztály társak vagyunk ha ez számít. Ezért mivel ők együtt voltak így mi is gyakran beszéltünk róluk meg utána másról is. Egyre nyitotabb lett és barátságosabb. Azután szakítottak de ettől függetlenül mi továbbra is beszéltünk. Mikor a többiekkel van olyan csendes de mikor kettesbe vagyunk akkor nagyon rendes és sokat beszél. Azután megkèrdezte ha járunk e de pár perc alatt ràvágta h viccelt. Utána megszerettem és nem tudtam kifejezni magam. Azóta furán viselkedem és ő is észrevette. Nem tudom h mit akar olyan bonyolult ember. Többször ki hívott de nm mentem mert úgy érzem h ő csak játszik s nm komoly. Nem vagyok biztos benne h most h tekint rám. Szerintetek van ebbe valami logika ahogy viselkedik? Mit akar elèrni?

2016. okt. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne valamit, de te összezavarod őt. Legyél kicsit nyitottabb, meg határozottabb.
2016. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd el neki mit gondolsz.
2016. okt. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!