Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekkel adhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekkel adhatom tudtára egy fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Gyakran hazakísér és már voltunk is együtt vacsizni .Nem túl rég érzem ,hogy lehetne belőle több is .Tetszik csak nem merem megmondani ezért kérlek ,hogy segítsetek jelekkel a tudtára adni .Előre is köszönöm a válaszokat



14/L



2016. okt. 30. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
ha annyira béna vagy, hogy nem tudod kibökni neki hogy tetszik, akkor még ne pasizz.
2016. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom ,tudom csak félek mert ez lenne az első ,hogy én lépnék
2016. okt. 30. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már elment veled vacsorázni, meg hazakisérget akkor gondoljam tetszel neki. Szóval csak bátran írj neki.
2016. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha haza szokott kísérni és vacsiztatok együtt, akkor már jó úton haladtok!😊 Szerintem beszélgess vele sokszor (személyesebb témákról is), írj neki, menjetek közösen sétálni, buliba stb., és ha továbbra is érdeklődik, nyugodtan elmondhatod neki, hogy tetszik 😊 Remélem, segítettem , sok sikert!
2016. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a körülményeket, de ha gyakran hazakísér és voltatok vacsorázni akkor valószínűleg kölcsönös... Tudom, ilyen korban nehéz egymás tudtára adni az érzelmeket, szerintem töltsd vele több időt, itt a szünet hívd el valahova, köszönésnél puszi + ölelés, ha leültök vhova bújj oda hozzá és hagyd hogy átkaroljon... Mondom mem ismerem a körülményeket, az én 14 éves énemből indulok ki :D 18f egyébként
2016. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Jöhetnek még kommentek !Írhattok privátba is !
2016. okt. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!