Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene végig csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene végig csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akit szeretek csak nincsenek ötleteim hogy tudnám meghódítani.

Valaki segítene privátban végigcsinálni hogy ő is szeressen?

Mind ketten 14 évesek vagyunk én fiú



2016. okt. 31. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Osztálytársat kétszer nehezebb, és kétszer akkora hülyeség mint egy másik csajt meghódítani, és legalább kétszer annyira felesleges is. :D Egyszer voltam ilyen helyzetben mint te, csak gimiben. Ilyenkor még nincs meg az az emberekben főleg nem egy 10 en évesben, hogy tisztelem a másik kapcsolatát.


Jöttek ezek a gyerekes piszkálódások, csak kicsit komolyabban mint pl.: osztály társam valamiért ideges lett a csajra tiszta mónika show :D "azért leszoptad a f**t " :D:D:D ilyen apróságok, de mindennap valami pici. Amikor leszáltak rólunk (mert tettem róla) akkor meg közbe jöttek olyan hülyeségek hogy ami doga neki 5 lett az nekem hogyan lett már egyes ...amúgy a legtöbb esetben így volt :'D ,de hogy én miért vagyok ilyen szerencsétlen stb tehát az ilyen kis pici dolgok totál szétcseszik a kapcsolatot, mert egyre komolyabb kérdéseket vetnek fel..amiknek a többsége egy hatalmas nagy éretlenségből, és hülyeségből következik.


Na valahogy így működik a te korosztályodban is, csak sokkal viccesebb, és drasztikusabb módon :D...ti 14 éves férfiak valahogy azért eltudjátok képzelni mit csinál már egy 14 éves lány, de higgyétek el sokkal komolyabb dolgot mint amit elképzeltek , vagy hisztek (mármint a legtöbb) :D, és hozzájuk éretlenek vagytok hogy kezelni tudjátok őket. Nyilván, ha nem találtál valami közös pontot a te helyzetedre a kommentemben akkor más honnan fúj a szél :D...csak saját tapasztalat.


24f

2016. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van
2016. nov. 1. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!