Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meg bir? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg bir? Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Na van egy srac aki Nekem nagyon bejön ő azt mondja h mar nem harcol ertem meg ilyenek De szerinte meg szep vagyok Es azt irta h nem mondta h amr nem bir Es akk meg bir? Mert nem szoktunk amr beszelni csak nagyon ritkan egy heten max egyszer De ez elott kb par honapja meg szinte minden Nap beszeltunk De azt hiszi h En nem birom ot Es h sose birtam meg h nem is akartam vele jarni sose Es ez nem igaz De ha mondom neki h nem igaz akk nem hiszi el kit tegye?😱 am 17/L

2016. nov. 2. 22:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?***
2016. nov. 2. 23:07
 2/20 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek,találkozzatok!Mondd el az érzéseidet!
2016. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Ntmlan válasza:
Ilyenkor az kell, hogy jól besokallj és világíts rá, hogy milyen önző, hogy csak a saját véleményével törődik és arra nem is gondol, hogy te csak jobban tudod, hogy mit gondolsz mit ő, mert nem gondolatolvasó, aztán egy kicsit csinálj úgy mint aki duzzog és szomorú egyszerre. Ez mindig beválik. :)
2016. nov. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szélen köszöböm a válaszokat! Remélem bevalnak majd😊😄
2016. nov. 3. 08:18
 5/20 A kérdező kommentje:
Szépen***
2016. nov. 3. 08:19
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm**** xd
2016. nov. 3. 08:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Azóta beszeltem vele Es kerdezte h ekartam e volna vele jarni Es azt mondtam neki h akartam De ugy nem h nem is is merem Es erre o mondta h tudta h szt fogom mindani h jartam volna vele Es mondtam neki h honnann tudta volna Es ezt forditott esetben torten volna o Es ugyanezt momdta volna Es erre nem valaszolt csak latta
2016. nov. 4. 13:26
 8/20 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?😢😵
2016. nov. 4. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Várj egy picit, hogy végiggondolja!
2016. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt 9:20 kor irtam neki nemtom 😩😫
2016. nov. 4. 19:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!