Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra szerelmes vagyok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szerelmes vagyok, de félek, hogy megint csalódnom kell . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval régebb volt egy lány aki 1 kerek év után barátzónába rakott . Valahogy elfelejtettem , és most a napokban találkoztam életem szerelmével. Attól félek , hogy megint úgy járok , mint rég. Ez is hasonlóan indul : rengeteg beszélgetés, találkozgatás , folyton mosolyog rám stb. . A régi is pont ilyen szépen kezdődött és tudjuk mi lett a végkifejlett. Nem szeretnék megint egy évet a semmire áldozni (a barátzóna nem nekem való , szóval tényleg a semmire megy el az év ha ő is nemet mod), de sietni sem . Szerintetek mit tehetnék ? Talán éppen a várakozással volt a baj ? Nagyon fontos nekem ez a lány , annyira tökéletes , a régi csalódás után azt hittem , hogy soha nem kapok jobbat . Olyan rossz érzés , beszélgetsz vele és tudod , hogy ahogy múlik az idő el kell neki mondanod az érzéseid , mert már nem tudod tartani ...és nem tudod mi lesz a válasz...

#szerelem #csalódás #újabb szerelem
2016. nov. 7. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Higgy. Legyél tökös,hódítsd meg. Túl rövid az élet ahhoz,hogy félj.
2016. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egy picit legyél bátrabb, ne nyomulj, de éreztesd, hogy többre gondoltál a barátságnál.
2016. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy próbálom , csak félek , hogy a túl sok várakozás lesz a vesztem . Én éreztetem vele , de semmi áttörés(sajnos) . Holnap szeretnék vele ismét találkozni és akkor majd megpróbálom rávezetni kicsit .Köszi a válaszokat. :)
2016. nov. 7. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ezzel a lánnyal még nem vagytok egy pár? Ha annyit találkoztál már vele, akkor hogyhogy nem érzed a párodnak? Mert még nem feküdtetek le? Ezt te se hamarkodd el, még ha fiú vagy, akkor sem, ismerd meg előbb jobban, nincs-e olyan hibája, amit majd később nem tudsz tolerálni. Hogy gondolkodik például a politika terén, mert ez is fontos, hogy ebben is egy húron pendüljetek. Mert a lányok hosszú ideig tudnak mást mutatni, mint ahogy éreznek, aki (talán a szüleid) jobban kiismeri az embereket, az meg tudja állapítani, hogy a lány csak megjátssza-e a kedvességet, vagy valóban szeret, esetleg szerelmes?
2016. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztázd le magadban, hogy mi volt az oka a szakításnak, ne úgy vedd, hogy az ilyesmi ok nélkül történik:)

Ne ábrándozásból idealizálj valakit, nagyon sokan úgy állnak hozzá az ilyen szerelemhez, hogy nem érthető, hogy milyen reális okok alapján tartják a másikat "ideálisnak".


"Nem szeretnék megint egy évet a semmire áldozni"

Mivel áldoztál? Miféle áldozatot tettél, amit annyira sajnálsz. Alapból bármilyen kapcsolatban vagy, ne tegyél elhamarkodottan olyan áldozatot, amit a másik nem érdemel olyan értelemben, hogy nem viszonozza.


Ha valamilyen szinten, még ha nem is "ideális ember" (én nem szoktam idealizálni a szerelmet, csak úgy kellemesen megélem a valóságában), ha megérdemli a törődést, "áldozatodat", akkor miért sajnálnád tőle? Ha a kilátásaidban akkor épp nincs jobb? Ha azért vagy vele, mert akkor épp nincs számodra, a te lelkedhez jobb, akkor teljesen érthető, hogy vele vagy, kivel mással lennél. A szakításnak idővel meg általában oka van. Nem "sorsszerűnek" kell tekinteni, mint valami végítéletet, amire számíthattál volna már az elején, de helyzetszerűen megtörténik konfliktusok kezelhetetlensége közt.

Az csalódik folyton, aki délibábként éli meg a kapcsolatokat, számára egy ábránd, szembehunyva éli meg és álmodozva.

2016. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!