Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac aki bevalotta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki bevalotta, hogy tetszem neki. Én viszont nem szeretnek vele jarni de mint haver nem szeretnem elveszíteni. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 17:21
 1/10 FreddieM válasza:
Te vagy az Eszti?
2016. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most miért nem szeretnél velem járni, Eszti?:c
2016. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem Eszti vok fogd mar fel!
2016. nov. 7. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Zsófia vagy? Netán Laura? Esetleg Margit?
2016. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Petra? :O
2016. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy szeretsz. Én imádlak. <3
2016. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked nem jön be, de attól még kedveled, mint barátot. És hogy továbbra is jóban akarsz vele lenni. Nyilván nem fogja visszautásítani, hisz ez is jobb neki, mint hogy rosszban legyen veled.
2016. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy én is teljesen ilyen helyzetben voltam nemrég mint te, megmondtam neki hogy nekem ő csak barát és tök jól elfogadta. Persze nem minden fiú ilyen, de nem lesz baj ha elmondod neki
2016. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te csak barátságot akarsz.
2016. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor tapintatosan, rendesen, kedvesen hívd oldalra, és mondd el neki az érzéseid. Azt, hogy neked nem tetszik ÚGY. De attól függetlenül nagyon szeretnéd, ha továbbra is barátok lennétek. Hidd el meg fogja érteni.
2016. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!