Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek írjak rá? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá? Ha igen, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki még a tavalyi évben "tűnt fel", és hát.. eléggé tetszik. Azóta elballagott a suliból, nem láttam őt. Nagyon szeretném megismerni, de bevallom, még sohasem beszéltünk. Néha nézett engem azt hiszem, meg ma láttam őt és rámnézett. Szerintetek merjek írni neki? Ha igen, egyáltalán mit? Megkérdezi, hogy ki vagyok, az elég gáz lenne. Vagy ha rákérdez hogy miért írtam rá, mit mondok?

Azt hallottam, hogy ő elég félénk(?) a lányokkal. Meg elvileg a fiúk szeretik ha egy lány kezdeményez.


2016. nov. 7. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Milyen napod volt?
2016. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
Példának okáért azt, hogy ma találkoztatok?:D Nem hiszem, hogy lényeges lenne, hogy miért írsz rá.
2016. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!