Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy srác még tavaly, akinek minden bizonnyal tetszettem. Valahogy a ténytől, hogy tetszem neki ráébredtem arra, hogy én sem vagyok közömbös iránta. Ez volt tavaly áprlisban. A probléma ott kezdődik, hogy én egy nagyon félénk lány vagyok, így sajnos a közeledését nem tudtam viszonozni. Pedig igykeztem. A legfurább az egészben, hogy eggyik napról a másikra már nem próbálkozott, hanem a haverja kezdett el felém közeledni. Mint kiderült neki is tetszettem.


Na de a lényeg ami ebben az évben van. Az egész nagyon fura. Néha bámul, rámnéz, de szintén nem közeledik csak néha történnek érdekes dolgok az először említett fiúval, aki nekem még mindig tetszik. Ez mind szép és jó csakhogy ma a kedves kis, hogy is mondjam... Osztalyrbnctól kért egy hattttalmas nagy ölelést. Vele beszélget. Mikor együtt volt óránk mégis engem nézett...


Szerintetek most mi van?

15/L



2016. nov. 9. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Be jöhetsz neki csak beszari vagy épp nagykepű
2016. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki. Próbálj meg közeledni te, ha nem is látványosan, először csak kérdezd meg valami általános témáról, beszélgess vele stb.
2016. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyképű... És kapott pár kosarat tőlem tavaly.

.

2016. nov. 9. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor a kosarak miatt nem mer/akar már próbálkozni, hiszen úgy érzi, nincs esélye nálad. Itt jön képbe a haverja, akinek viszont még van, így most szintén elkezdett próbálkozni.

Ha azt szeretnéd, hogy legyen köztetek valami az első fiúval, akkor mindenképp neked kellene lépned valamit. Ha nagyon félénk vagy, így mást nem is, akkor is legalább mosolyogj rá, lássa, hogy nyitott vagy felé. Mivel te utasítottad vissza őt tavaly, most neked kell közeledned.

2016. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!