Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ez a lány hova tegyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a lány hova tegyem? Látszik hogy éretlen.

Figyelt kérdés

Viszonylag izmos 15 éves srác vagyok azokhoz képest akik körülötte vannak egy görög isten...mégis eljár minden beszédhibás szerencsétlenséggel (aki elhívja)moziba,ebédelni...stb

Nyilvánvalóan félreértették őt valószínűleg én is.Hogy tudnék kikeveredni ebből a cirkuszból (hogyha már elmondtam neki hogy szeretem)? És honnan tudhatom hogy engem nem vesz palira és ha mégis mit csináljak?



2016. nov. 10. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez értelmetlen kérdés, bocs :D 2. Kérdésre a válasz, nem tudhatod 3-ra meg semmit
2016. nov. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, 7 perce tanulmanyozom a kerdest de 2 kanal Fluimucil utan sem ertenem meg es 5 diplomaval sem. Tesom, ide egy Sztivonhoking is keves lenne meg 4 Eistein :/


A szoveg feleig meg van talan, bar nem ertem hol a kerdes benne.

De most ki es miert is ertette ot felre??

Mibol akarsz kikeveredni?? Es mi a cirkusz ebben?? Es mit csinalj ha palira vesz? Akkor mar nem tudsz mit csinalni ha mar palira vett, max az ellen tudnal tenni.

Huhh....5:37..megfajdultazagyamettol :(

2016. nov. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te is látod, hogy éretlen!

Hagyd őt a sok beszédhibás szerencsétlennel együtt lógni és felejtsd el, hogy szerelmet vallottál neki.

2016. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a suli időben kéne a tükör előtt feszítgessél, és akkor értene téged a többi ember.

Ne kérdezz vissza, h MIÉRT?

2016. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha belegondolok, hogy érettségin esszét kell írnod töriből, és magyarból is le fogsz érettségizni, mert sajna le fogsz...és a hozzád hasonlók fognak választani nemsokára...te jó ég, hova fejlődik vissza ez a világ... :S
2016. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a beszédhibás szerencsétlenek mégiscsak tudnak valamit, nem?

Talán le tudnak írni 5-6 mondatot úgy, hogy egy átlagos értelmiségi megértse, mit akarnak közölni.

Talán megfelelő odafigyeléssel, törődéssel fordultak a lány felé, és ettől ő jól érezte magát velük.

Talán a saját izomzatukon kívül más is érdekli őket.


Szóval talán az a lány nem is olyan éretlen, mint hinnéd, mert felismerte, hogy ez izmos test önmagában semmire nem elég. A bicepsszel nem lehet beszélgetni, ahogy egy kidolgozott kockás hassal sem. Emberekkel lehet.

2016. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ingyen mozi megyek én is :D
2016. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!