Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség? Akit érdekel elolvas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Akit érdekel elolvashatja. Jöhetnek a vélemények, tanácsok.

Figyelt kérdés
Miért néznek le az emberek? Azért mert összeszeretnék költözni a barátommal 15 évesen külföldönmVajon miért talán mert rég óta vagyunk együtt es szeretjük egymást és nem ugy viselkedünk mint egy kisgyerek. Nem tudnám eltartani magam? Külföldön vannak olyan iskolák ahol a diákok fizetést kapnak és a szülők is támogatnának.Mivan ha megcsalt. Ha megcsalt volna nem akarná és erőltetné hogy költözzek ki hozzá. A nyelv. Félig tudok németül beszélni és 2-3 hónap alatt belejönnék.Mi lesz ha vége lesz. Az a jövő megoldjuk. Most a jelen van nagyon szeretjük egymást és 1200 kilóméterrel nagyon nehéz.

#távkapcsolat #összeköltöz összeköltözés
2016. nov. 11. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Túl rózsaszín az a köd.
2016. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl egyszerűen nézed a dolgokat.


Pedig az élet sosem az.

2016. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem nézlek le érte sokkal inkább tartalak idiótának xD ugyanakkor tisztelem benned hogy igy szereted és hogy ennyi mindent bevallalnal erte de ez nem igy mukodik ha a szuleid tamogatnak ebben akkor ott is baj van feltetelezem a pasinak az eletkora 20 folott van ami megint csak nem egy egeszseges dolog....sokkal többre mennel ha ezt a szereteted egy korodbeli és hozzad tavolsagban kozelebblevonek adnad... összesegeben hülyesegnek tartom a felvetesed de nem nezlek le érte
2016. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátom 16 éves, szüleim velem vannak. Megengedik.
2016. nov. 11. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
megengedik hogy 1200 kilometerre odakoltozz...lehet en vagyok maradi de az en fejemben a gyereknek a szulo mellett a helye.. 3 as voltam
2016. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólnak meg mert óriási felelőtlenség, mellé pedig naiv is vagy.Gondolkozz már reálisan!
2016. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan szülők mellett a helyem, amilyen nekem van? Apám 4 éve nem él velünk és nem kerrsrnem beszélünk? Anyam állandóan a munkájával tlrodike es nincs rám ideje.ilyen szülők mellett a helyem. Amugy is a baratom szülei azt mondták bármikor kikotlozhetek hozzájuk és akkor is mellettem lesznek ha esetleg nem lennénk már együtt
2016. nov. 11. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha tanács kell, írj!
2016. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy le lettem pontozva, mert ti aztán tudjátok, hogy milyen tanácsot írtam neki.
2016. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!