Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most bejövök neki? Több lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki? Több lent.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Év elején jött egy új fiú az osztályba. Nagyon helyesnek találom, pont az ideálom. Elkezdtünk ismerkedni és chaten még az ismerkedésünk elején jöttek a szivecskék. Azután snapen jöttek a képek amin rajta voltam és hasolnló szövegek voltak: szép vagy! sexy vagy! Egy ideig csak így beszélgettünk. Az egyik héten más lányokkal lógott és megölelte őket- erre én féltékeny lettem. Meg azon a héten nagyon féltékenyen mentem be az iskolába és a terem felé menve azon gondolkoztam vajon mi fog történni ma velem és vele. Erre összefutottam vele a folyosón és megölelt. Aznap még pár képet is csináltunk együtt. Aztán elkezdett csikizni ha épp úgy volt, hogy volt lehetősége rá. Aztan egy ideig valahogyan megint nem beszéltünk, úgy éreztem távolodik tőlem. Utána megint elkezdtünk beszélgetni de már olyan témáink voltak/ vannak, hogy pisilnie kell és nekem is akkor menjünk együtt vécére, vagy ha elmegyek mellette akkor a seggét az én seggemhez nyomja, vagy ha nyúlok valamiért ami nála van akkor a nemi szervéhez rakja, meg mindig olyanokat kérdez, : még így is tetszek? Ilyen intimebb témaink vannak. Szerintetek mit érezhet irántam? Bejövök neki vagy sem?



2016. nov. 11. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű!:)
2016. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki.Beszélj vele és hátha összejösztök.
2016. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tarusa válasza:
Sztem bejosz neki de ez egy szexista sztem vigyaz vele
2017. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!