Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a sráccal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a sráccal? Most kéne lépnem valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy 11. -es srác, de csak szemezgetünk meg ilyenek, szóval lehet érez valamit. Legalább is azt hittem. A Pesten Lattalak csoportba kiírta, hogy keres valami lányt akit itt meg ekkor látott, és hát, nem én vagyok az. Ez most egy jel hogy most kéne lépnem mielőtt valaki elkapkodja? Mit csináljak? Írjak rá?
2016. nov. 12. 08:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ne nagyon Messengeren beszeljetek..ott sokkal tobb dolog felreertheto es kinos is akar..tehat találkoztatok es beszelgessetek egy kicsit ill iamizzetek stb.:)
2016. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lépjél. Beszélgessetek, de ha lehet, személyesen.
2016. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szemelyesen beszelgess vele, ha osszejon nektek gratulalok. Ha le se sz**, akkor hagyd es probald meg elfelejteni, ha viszont jofej, de osszejon egy masik lannyal, szrntm csak tudasd vele, h ott leszel neki barmikor, ha tovabbra Sem erdeklodik mas irant, akk abbol szrntm mar csak baratsag lesz. Sok sikert!!!;)
2016. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.. Ne Messengeren hanem Viberen inkább :C
2016. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!