Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mate1697 kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok múlt hétvégén 1 ismerősömmel bulizni voltam és volt ott egy lány akivel tök jól elszórakoztunk közös téma táncoltunk stb.:) azóta is minden nap beszélgetünk, de nem tudom h lehetne-e bármi is mert messze is lakik a lány, kb. 80km meg nem tudom h most csak barát vagyok-e neki.. 19évesek vagyunk mind2ten >.<

2016. nov. 15. 23:01
 1/3 anonim válasza:

Ha messze lakik az már eleve nem jó. A legtöbb embernek nem fekszik a távkapcsolat, bár ez még leküzdhető táv.

Ha tudod magadról, hogy sok együtt töltött időre van szükséged, akkor semmiképp ne akarj többet, viszont ha kevesebbel is beéred, akkor azt javaslom legyen.

Amúgy a távkapcsolatnak is vannak előnyei, mint például, hogy jobban megbecsülitek az együtt töltött időt. :)

Ha szereted a lányt, egyértelmű mit kell tenned, de ha csak szimpatizálsz vele, akkor lehet okosabb lenne továbbállni és a közelben keresgélni.

Sok sikert!!:)

2016. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő én minden nap szerelmet vallok egy 100km re lakó lánynak de nem vesz komolyan :/
2016. nov. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az igaz szerelem távolságot és határt nem ismer
2016. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!