Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, nektek bejonnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek bejonnek a "szerelmeslevelek"?

Figyelt kérdés

Bejon ha egy lany (virtualis) level formajaban kifejti erzelmeit irantatok, es szinte teljesen kitalal?

Ezt tenyleg nem ket szoban, hanem egy jo hosszu, szepen megfogalmazott, osszerakott levelben.



2016. nov. 16. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Trump lett az elnök, szerintem ezt mér mindenki les*arná.
2016. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem de valakinek lehet
2016. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy lány bevallja hogy tetszik neki egy fiú, akkor az egy isteni csoda, amire mindenki vár."

Ősi férfi mondás

De amúgy szerintem élőben jóval hatásosabb lenne ;)

2016. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stark2000 ***** válasza:

Ezzel semmi baj nem lenne, ha levélben tenné. Virtuális formában beszélgetni sem nagyon szeretek. Aki neten tálal ki az vagy nagyon félénk, vagy nincs tisztában azzal, mik is azok az érzelmek. Persze persze, marha jól tud esni neten keresztül is a bók, kedveskedés, de marhára nem ugyan az mint élőben / levél formájában. Hiába van tele a piac high-end cuccokkal, a levél / személyes beszélgetés sokkal jobb. És szerintem nem csak én gondolom így.


Az, hogy kitől kapod megint más. Ha full ismeretlenek vagytok egymás számára, valószínű ne ezzel indíts. Ha van valami halvány sejtése is arról, hogy mit érzel iránta, okés. De szerintem jobb "adagolni" kicsikben(!) az érzelmeket, mint rádobni az egészet egy levél / pár mondat formájában a valóságban. Fiú vagyok, de ez nekem is sok lenne hirtelen.. Nehéz vele mit kezdeni vele, ha ilyen hirtelen kapnánk ölünkbe egy ilyen dolgot - de aztán lehet, hogy személyiség függő. Saját véleményemet mondtam el.


16F

2016. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar nem azert a ket forintert, de hogy jon ide Trump?
2016. nov. 16. 20:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom amugy a valaszokat:)
2016. nov. 16. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Különösebb kifogásom nincs ellene. A gesztust mindenképp nagyra értékelem, az hogy virtuális levél, vagy papír alapú vagy szemtől szembe az nem annyira lényeg.

18F

2016. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En csak bíztatni, ez szép és kedves dolog főleg lánytól.

Bár en mondjuk emlékszem, 7. osztaly amolyan toniszerelem. Írtam 5-6 oldalnyit egy lànynak akit igencsak meghatott és azt mondta jarhatunk.

Puszi meg kezfogás volt a csúcs kettőnk között de ami számított az az h titokban kellett tartani mert én ilyen fura kölök vtam ő meg a menő csaj. Én osztály bohóca voltam.

Keri Hilson-Knock you down

Na itt lettem KW fanatikus mert az en sztoeim volt.

Aztán nem bírtam. 8 végefele elszöktem mondván nem bírom tovább tartani.

Pesten találtak meg, vittem pénzt minden mint a hülye.

A lany kitálalt, még meg is vertek te persze ütöttem èn is.

Aztán sulivàltás...far fton endings.

Szóval igen, most is van egy lany de róla már regényeket írtam de már nem merek kockáztatni...majd kiadom regényben alnéven.

Bocs h annyit kamuztam címmel.

De ettől függetlenül bíztazlak csak ha mem ismered ne kockáztass szerintem, de bátraké a szerencse ;)

2016. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ismerem.:)

Nincs valami elmelyult barati kapcsolatunk vagy ilyenek, de tortent mar egy s mas.(semmi +18as:D)

2016. nov. 16. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Akkor nyugodtan sztem nyert ügyed van akkor. ;)

Én tuti meghalnék az örömtől ha egy lány írna nekem.

2016. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!