Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogyha bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogyha bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég elkezdtünk beszélgetni,és biztosra akarok menni. :D

Szóval elkezdtünk beszélgetni,aztán rá egy nap múlva találkoztunk a buszon hazafele. Hátul ültem és ő amikor felszállt körbenézett rámnézett aztán egy kicsit gondolkozott vagy nemtudom,de végül odajött és leült mellém. Aztán beszélgettünk és beszélgetés közben,az első 20 percben folyamatosan simogatta a haját,meg birizgálta,meg amikor egy olyan dolgot mondtam amit egyáltalán nem viccnek szántam még azon is elkezdett röhögni xd Meg mindig azt kérdezi hogy hogy találtam meg Face-n (onnan indult az egész xdd)

Hétfőn is úgy volt hogy találkozunk,vagyis egymás mellett ülünk buszon,de közben a barátnője is elérte azt a buszt,és így beült mellé egyből,aztán miután hazaért egyből írt hogy "nem szoktam sajnálni semmit az életben,de ezt most nagyon sajnálom,nemtudtam hogy a barátnőm is ezzel jön"

Aztán most egy hétig nem találkoztunk,majd csak holnap fogunk megint. Mondtam hogy azzal a busszal fogok jönni amelyikkel ő,és mondta hogy ideje már találkozni..

Meg beszélgetés közben nem ad olyan konkrét jeleket,szokott adni de ilyen nagyon nagyon aprócskákat,főleg ha nem is jel,csak ilyen közvetlen meg aranyos xdd

Szóval holnap találkozunk,és miből szűrhetném le hogy bejövök-e neki?


2016. nov. 17. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol felsz hogy tobbet latsz a dologba mint kellene, de ne aggodj, kulso szemmel is ugy jon le hogy bejosz neki :)
2016. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavarban van miattad, tehat tetszel neki.
2016. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy bejössz neki, de ezt nem tudhatom biztosra. Vannak lányok akik csak úgy általában a fiúk közelébe zavarba jönnek, ha tetszik neki ha nem. Pl én is ilyen vagyok
2016. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!