Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nèha beszèlgettünk egymással. Mintha kiemeltem volna a valóságból, ès csak megálmodtam volna. Ha szomorú vagyok rá gondolok, ès jókedvre derülök azonnal. Azt kèpzelem mintha megfogná a vállam. Gyakran álmodok vele. Szerintetek lehetsèges az, hogy csak magamba átformáltam a jellemèt, ilyennè? Szerelmes lennèk?
2016. nov. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ... :)
2016. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ez egy nagyon intenzív vonzalom. Amíg nem ismered teljesen, addig nem tudsz szerelmes lenni, de tetszeni tetszhet, szerintem itt is erről van szó :)
2016. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyenkor az ember hajlamos nagyon rózsaszín világban élni, és sok olyat odaképzelni, ami a valóságban nem is úgy van. Gondolok itt arra, hogy pl. ilyenkor az ember kvázi mintha lebegne, és nem két lábbal járna a földön. A lány meg persze nem érti, hogy miért olyan fura* a fiú vele, amilyen. Majd a többszörös csalódás után rájössz arra, hogy ő nem szeret, "visszaszállsz" a földre, józanul mérlegeled a dolgokat, és megpróbálod elfelejteni.

(* határozatlan lesz a szerelem euforiájában, amit a lány nem lát)

Csak azt akartam mondani, hogy ezen felesleges körök helyett inkább lépj oda hozzá, és ne csak egy virtuális képzelődési síkon közelíts felé, hanem a valóságban is. És akkor ha kölcsönös, akkor már élőben folytatódhat...

2016. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvolt, most jöhet a "próbáljuk elfelejteni dolog" 😢😭
2016. nov. 19. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!