Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meik nőt válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meik nőt válasszam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt semmi ilyesmi csak a véleményeteket szeretném kikérni hogy ti meiket választanátok



1.van 1 kicsi beképzeltsége de beszélgetésnél ö kezdeményez (jobban néz ki)


2.nagyon szép ö is elszoktunk beszélgetni egymással általában mellém szokott ülni


Utólag mellétenném hogy az első az osztálytársam a masodikkal meg 1 órán vagyunk eggyütt egész héten


A válaszotokat előre is köszönöm



2016. nov. 19. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
En nem szoktam ezzel senkit se csesztetni de te a nyelvtankonyvet valaszd inkabb
2016. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 1 értelmes választ vártam , nem egy olyanét aki mindenhova negativ commentet ír.
2016. nov. 19. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A 1-est, szerintem..

Ha úgy írja a melyiket hogy "meik", tökéletes :D

2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 True Damage ***** válasza:
Yee
2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyesírást eltekintve , előre és utólag is köszönöm a válaszokat
2016. nov. 19. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy, mert szerintem a 2 választottad nem nő, max tinilány, de te tudod, és amúgy meg mi döntsünk helyetted? hát melyik tetszik neked jobban, külső-belső alapján.
2016. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj nem tudok dönteni, ha szarabbul érezném magam az egyikkel akkor nem kérdeztem volna.
2016. nov. 19. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
nah akkor dobj fel egy érmét, ha fej akkor az egyes, ha írás akkor kettes a végeredményt figyeld meg, ha kicsit csalódott leszel, akkor a másikat válaszd, ha örülsz neki, akkor meg megvan oldva.
2016. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :"DDD
2016. nov. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!