Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen de nagyon ritka.
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen...ha a fiú meleg a lány meg leszbikus. **badummtss**
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem.

18F

2016. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik nekem is van.. 😂 14/l
2016. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs.
2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

#5 biztos vagy te abban, hogy csak barát? Nem érez ő többet vagy te?


Kérdező:

Ember függő ki mire hajlandó.

2016. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
van ha a lány ronda
2016. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Bizonyítsuk indirekten (lásd: középiskolás matematika), hogy létezik nő és férfi között barátság! A bizonyítás részeként tegyük fel ennek pont az ellenkezőjét: nem létezik barátság nő és férfi között. (Mint ahogy ezt sokan gondolják.) Erre azt a - továbbiakban belátjuk, hogy alaptalan és idióta - érvet szokták hozni, hogy egészen biztos, hogy valaki többet fog érezni. Ha ezt igaznak feltételezzünk, akkor gondoljuk csak tovább az állítást! Ezek szerint két ellenkező nemű Homo Sapiens Sapiens példány nem tud anélkül közelebbi kommunikációs kapcsolatba kerülni, hogy ne akarnának dugni? Gondoljuk csak tovább! Ezek szerint ha valaki egy ellenkező nemű társaságba keveredik, akkor - érzelmekre, családi állapotra, esetleges barátnőre, élettársra, házastársra, gyerekekre való tekintet nélkül - mindenáron meg akarja őt dönteni? Igen, vannak ilyenek, de kivételek mindenhol vannak. Én azért ismerek jópár olyan Homo Sapiens Sapiens egyedet, akikben fel sem merülne, hogy összevissza félrekúrjanak. Miután van, akinek a hűség még mond valamit - és nem csak egy erőltetett kényszert -, továbbá ismerettségi köröm nagy részét - Dzsonit leszámítva - nem az vezérli, hogy akihez érzelmileg kicsit közelebb kerül, azt egyből megdugja, így be kell látnunk, hogy az előbb felállított feltevésben (miszerint nem létezhet két ellenkező nemű egyén között baráti kapcsolat) van a hiba. Ezzel matematikailag indirekten bizonyítottuk, hogy bizony létezik barátság férfi és nő között."

Szerintem ez jól leírja a tényeket. :)

Nyilván aki ribi, annak nem létezik, hiszen az mechanikusan már nyitja a lábát, ha kanszagot szimatol. Ugyanez igaz a hímribikre is.

De ne próbálja senki azt a marhaságot bemagyarázni, hogy majd az összes lány barátom, az is, aki házas, veszettül odáig van értem. :D (Én tudom magamról, hogy nem érzekl irántuk "többet". A logikátok alapján viszont így ők mindenképpen belém vannak habarodva.)

2016. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9-es

Nem tudom mennyire vagy jártas a matekban, de az indirekt bizonyítás lényege az, hogy a definíciókat felhasználva ellentmondásra jutunk, azaz az állítást cáfoljuk. Na most itt arról van szó, hogy meg akarja dugni. A bizonyítás hitelét veszti, ha behozunk egy olyan tényezőt ami alapból hamis, mert akkor ezek szerint minden párkapcsolat lényege a dugás ami nem igaz. Tehát a bizonyítás már itt megbukott.

2016. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!