Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ultra ciki! Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultra ciki! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval mentem az utcàn és a fiu elött aki tetszik elestem de ràadàsul a zebràn! Hatalmasat estem!

De inentől szeritem nem Fogok a szemébe nézni!Szerintetek mit csinàljak??Veletek volt me ilyen???



#ciki #tetszik #Nagyon gàz #elsülyedek a szégyentől
2016. nov. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haveromal volt hasonló, ő a lépcsőn esett le nagy tömegbe :'D
2016. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az egészet vedd lazán, mintha nem érdekelne... Gondolj bele h akinek te tetszel elesik ugyan így. Nem történt semmi. Te neked attól kevesebb lenne, h elesett? :D te se lettél ettől kevesebb a szemébe...
2016. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
tanulj meg járni, utána következhetnek a komplexebb tervek. :D
2016. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem ezzel fogod kiijeszteni a világból :'D
2016. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, nekem is volt egy hasonló esete :'D

A barátnőmmel együtt sétáltunk, amikor megláttunk egy csapat fiút, akik közt ott volt a kiszemeltem ;) Szóval, megláttak minket és odahívtak magukhoz és én úgy siettem oda, h nem néztem a lábam elé és a patkában iszonyúan orra buktam xDDD

És tudod mit csináltam? :D Elkezdtem iiiszonyúúan röhögni XDDD De tényleg!! Ott fetrengtem tovább a földön röhögve. Egyszerűen kiröhögtem magam. A fiúk is velem/rajtam röhögtek aztán segítettek felállni és uána úgy beszélgettünk, mintha mi sem történt volna :)

Senki nem hozta fel utána a történtet, senki nem hitte azt h tetszik nekem. Egy egyszerű balesetnek gondolták, mivel az is volt. Na agyald túl! Ő sem fogja. Pláne mert fiú ;P

2016. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia!Velem is nemrég volt hasonló,csak én konkrétan rá estem...na igen.Én azt hittem hogy iszonyúan ki fog röhögni.De ehelyett inkább kérdezgette hogy jól vagyok-e és segített felállni.Szerintem ne aggódj ezen,ez bárkivel előfordulhat.Inkább örülj neki hogy egy autó sem ütött el!:)
2016. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vàlaszokat!Latom nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen!😂😂💕👌😘😂😂😂Xd
2016. nov. 22. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Még a neved is sugall dolgokat.


Én az ajtónak mentem neki a kiszemeltem előtt, meg hasonlók.

De nem foglalkozott vele, mert ő meg már sokszor rám esett, szóval egálban vagyunk.

2016. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!