Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én miért nem értem ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem értem ezt a viselkedést a lánynál?

Figyelt kérdés
Amúgy kedves velem, keresi a társaságom, beszélgetünk, sokat szoktunk szemezni. Azonban leginkább én szoktam írni neki, mert elvárja, hogy én írjak neki. Múltkor mikor írtam elég fura volt. Csá-val köszönt és kicsit flegma volt. Ez most mit jelent? Miért csinálja ezt? 17/f

2016. nov. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Mert figyelmihianyoskuva. Teso, nekem sok ilyen csaj isnerosom van, egyikkel sem erdekes foglalkozni, picit kedvesebb vagy egybol flegmaznak. Legy veluk lenezo bunjo paraszt es jobban erdeklodnek feloled!

Minnel gusztustalanabb vagy annal jobb, minnek kedvesebb vagy annal jobban kihasznalnak.

18f

2016. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne akarj mindent megérteni a nőknél...

[link]

2016. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Lanykent mondom hogy az elso valaszolonak teljes mertekben igaza van.
2016. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!