Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 1 lánytól hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 1 lánytól hogy kérdezzem meg hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem merem ugy nyiltan megkérdezni hogy szeret-e.Olyanról is hallottam hogy csókoljam meg de ahoz végképp nincs bátorságom.Leírnátok ti ugymond hogy csajoztatok be vagy hogy szerezzek bátorságot hogy megkérdezzem . Aki 1 cipőben jár velem annak a válaszát szivesen várom.

Előre is kösz mindenki!



2016. nov. 24. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Aki egy cipőben jár veled, háát barátom elég szegényesen élhettek, ha még 1 cipőt is hordtok, hogy fértek bele egy cipőbe?

Akkor ne nyiltan kérdezd, hanem nyiltan jelentsd ki, itt egy példa..

Kérdés: Figyelj, te szeretsz engem?

Ki monddod: Figyelj, te mostantól szerestsz.

2016. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy 2 lanytol szoktad
2016. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ha te elmondod neki hogy szereted akkor valamit valaszol nem? Mondjuk azt h "enis" vagy ilyesmi...
2016. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok ne tétovázz. Lépj oda és A: csókold meg B: mondd, hogy találkozzatok ma valahol C: bókolj neki. Az első a legbátrabb és utána pedig a legfélősebb. De szerintem bármelyiket is teszed mindenképp büszke lehetsz magadra!;) Azért is írtam ezeket, hogy ne igazán kérdezz rá. Akkor válaszol és az utána olyan bénán jön ki bármit is feleljen. Vagy te mondd meg neki, hogy szereted és sorold fel, hogy miért. Csak fog válaszolni. Amúgy hány éves vagy?
2016. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megkérdezném tőle hogy érez-e irántam valamit, majd elmondanám neki hogy én mit érzek.
2016. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

13/l

2016. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat és 14 évesek vagyunk (osztálytársak).
2016. nov. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!