Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire baj, hogy én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy én nem voltam még szerelmes, és én ezt befolyásolni tudom, majd én eldöntöm kibe leszek? 19F

Figyelt kérdés
Meg én ha valaki barátnőm lesz, akkor fogok talán bele szeretni. Azelőtt nem fogok szerelmes lenni.
2016. nov. 29. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, amúgy nem baj, én se voltam szerelmes pedig már 17 és fél vagyok, az a sza* amikor meg beléd szeretnek, de te meg nem szereted, nah az igazán bosszantó dolog, olyat ne akarj!!
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

UHH FÉRFI VAGYOK, nem kell privát.

17,5F előző.

2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi gond h még nem voltál szerelmes, én már voltam, nagyon, és elég volt kiverni a fejemből. Azóta és sem voltam igazán szerm. Miko eljön az ideje megfog történni hidd el. 19L.
2016. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én kinőttem igaz, bele se voltam ilyen alantas érzelmekhez-
2016. nov. 29. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan idősebb vagy nálam,de teljesen megértelek. Magamból kiindulva,talán megégetted magad. Lehet,nem fog tetszeni amit mondok,de szerintem te ezzel csak áltatod magad,szerinted inkább értelem mint érzelem. De talán elszaladsz a lehetőség elől,vagy későn jössz rá: te nem is tudod irányítani az érzelmeidet. Senki sem tudja. Szerintem nyiss,és vetkőzd le,hogy mindig biztosra akarsz menni :)
2016. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te dontod el kibe leszel szerelmes:)
2017. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!