Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én írtam, szeretnéd elolvasni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én írtam, szeretnéd elolvasni? (A vers lent. )

Figyelt kérdés

Kérlek úgy olvassátok, mintha rólatok szólna...^^


Mi lett volna ha...


Ha majd egyszer meghalok, vajon gondolni fogsz reám?

Vagy úgy megyek a pokolba, hogy rég elfelejtettél már?

Mi lett volna, ha akkor odamegyek hozzád?

És ha hozzád szóltam volna, most a sírom felett állnál?

Vagy rám sem néztél volna, esetleg bántanál is engem?

Ha akkor beszéltünk volna, most te lennél a férjem?

És akkor most én lennék az, akivel boldog vagy és élsz?

Talán még most is együtt lennénk, mint a lélek s az ész?

Mi lett volna, ha akkor odamegyek hozzád?...

Átöleltelek volna, mint még soha, senki mást.

Ha akkor megcsókolsz, talán a lelkem nyitva volna,

és a szomorú halál, együtt boldogabb lett volna.



2016. dec. 2. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök jó lett ^-^
2016. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Oxidbogár ***** válasza:
100%
Nekem tetszik! ;)
2016. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván szakmai szemmel mondok rá kritikát, mivel foglalkozom irodalommal.

Maga az ötlet elég egyedi.

De a "reám" az egy régies kifejezés, már a modern 21. században nem igazán használjuk versekben, vannak olyan költők akik használják, de azoknak külön csoportjuk van.

Rengeteg benne az indokolatlan szóismétlés "volna, volna volna" mindenhol.

Ráadásul a két utolsó sorban a rím is elég gyatra volna-volna, sok szóismétlés után még be is illeszted őket rímnek.

Dolgozz még rajta!

2016. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhj öregem a tegnapira azt írtam nem szeretném elolvasni, de azt is elolvastam igazából, ugye milyen ravasz vagyok? xD nah szóval miért nem fogod ez a kis depis éned, mert nyiván szomorú vagy, és dobod ki, persze az írás jó, addig sem veszel el meg minden és az érzelmeidet is letudod vezetni, nah de nem lenne jobb, ha fognád magad és lépnél? és akkor boldogabb verseket írnál, vagy ennyire reménytelen helyzet lenne a srácnál??

17F

2016. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
nagyon depresszív a hangulata...a vers maga is rossz szerintem és a hangulata meg pocsék..sokkal többre mennél egy vidám verssel...ja hogy a költőket/művész lelkeket csak a depresszió hajtja...
2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lett. Ügyi vagy.😊
2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depressziós... De önmagam sem. A suliban adom a vidámat, meg minden, de amikor hazaérek, minden megváltozik. Nem tudom, hogy ez a vers konkrétan egy emberhez szól, netán magához az élethez fogalmaztam-e egyáltalán... Csak jól esett, és kész. Nem tudom mit tegyek, ennyi az egész...
2016. dec. 2. 21:54
 8/10 anonim válasza:
Bár én nem foglalkozom az irodalommal, de nagyon szeretem a verseket és szerintem ez nagyon gyászos valami vidámabbat írj és nem számít ha szóismétlés van vagy nem stimmel anyyira egy rim, mert az a lány/fiú nem azt fogja nézni, de azért nem szeretném megbántani azt a válaszadót, mert elmondta, hogy szakmai szemmel nézi, egyébkén iskolában én is vidám vagyok csak otthon nem, mert az egész napi feszkót kiengedem.
2016. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem tetszik, nagyon jo uton haladsz.:) Mondjuk azzal egyet ertek, hogy ne használj elavult, régies szavakat(ream), mert kicsit epigonnak tunhet. Ezt leszamitva nagyon tetszik. Csak igy tovabb!;)
2016. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egész jó. De szerintem ne ide,hanem a poet.hu versmegosztó oldalra,vagy blogba írjad a verseid. :)
2016. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!