Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiba volt? Lehet, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt? Lehet, hogy ez rontja el? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 10-es lány vagyok. Egy osztálytársamnak már régóta tetszettem, és közeledett is felém hosszú hónapokig, mire ezt észrevettem, és azon kaptam magam, hogy viszonzom. Amint ezt érzékelte, rámírt, és elkezdtünk beszélgetni. Na most ez volt áprilisban. Azóta folyamatosan beszélünk, suliban amikor csak lehet egy társaságban vagyunk, volt már olyan is, hogy iskolai programon szinte végig kettesben voltunk, voltak már egészen majdnem-romantikus pillanataink, és... egyszerűen nem megy. Nem tudjuk átlépni azt a határt, mindketten túl szorongósak vagyunk. Viszont kimondatlanul is tudjuk mindketten, hogy a másik mit érez.

NA MOST. Egyikünk sem társasági lény, nekem például tavaly nem is voltak barátaim. De aztán az egyik lány osztálytársam rákérdezett, hogy mi van a fiú és köztem, és elmondtam neki. Itt kezdődtek a bajok, mivel mint kiderült, a lány (annak ellenére, hogy mostanra nagyon jó barátnőm) nagyon megbízhatatlan. Szóval különböző úton-módon kb. az egész osztály megtudta, és én igyekeztem leállítani a barátnőimet, hogy legalább hangosan ne beszéljenek róla, de pont azt csinálják. Nagyon rosszul éreztem magam, amikor rájöttem, hogy elég nagy valószínűséggel a fiú is tudja, hogy mindenki tudja azt, amit egyébként soha nem mondtunk ki, és hogy kizárásos alapon tőlem tudják. De a múltkor megerősítést is kaptam erről egy másik barátnőmtől, aki azt is mondta, hogy lehet ez a veszte a "kapcsolatunknak".

És most egy gusztustalan kígyónak érzem magam. Nem kellett volna megbíznom senkiben.

A fiúval nem sok változott, ugyanúgy beszélünk, ugyanúgy haladnak a dolgok (kb. sehogy), ugyanúgy tudom, hogy szeret. De akkor is ritka sz*r érzés.

A barátnőim mind jóban vannak vele egyébként, már így osztálytárs/fiúhaver szinten, shippelnek is minket.

Jelenleg igyekszem nem megosztani semmi "fejleményt" senkivel, hagyni kihalni a témát. Nem tudom, hogyan érzékeltessem vele, hogy én ezt nem így terveztem, és soha nem akartam így köztudatba emelni valamit, ami privát, ami nekem nagyon fontos, és hogy bármikor szívesen otthagynám a barátnőimet érte.



2016. dec. 2. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*10.-es, szóval 16 éves.
2016. dec. 2. 22:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jóban vagytok,nem? Beszéld meg vele a dolgot. Elég csak annyi, hogy 'én nem akartam, hogy így alakuljon a helyzet, nem kellett volna elmondanon a barátnőmnek. Azt hittem bizhatok benne.' Azt írtad, a fiú és közted semmi nem változott. Akkor miért stresszelsz rajta? Miért mások véleménye befolyásol? Ha mindketten tudjátok, hogy szeretitek egymást, akkor csak üljetek le és beszéljetek róla. Ha azt akarjátok, hogy tényleg több is legyen, akkor tisztázzátok.
2016. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon nincs szégyelnivaló, hogy tudják. Valószínűleg már láttak is. Tisztázd le a fiúval, hogy nem te tőled tudja az egész osztály.
2016. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!