Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy fiúval, nagyon szeretem. Még sajnos nem volt a találkozásra alkalmunk, de szeretnénk.

Facebookon szoktunk beszélgetni minden nap, de mostanában egyre kevesebbet. (Így is minden nap, csak nem órákat, hanem 20 percet talán.)

Tegnap este írta, hogy megy aludni, el is tűnt utána. Reggel nézem, az üzenetemet hajnal 1-kor látta és aktív volt 2-ig.

Most akkor hazudott? Vagy csak le akart rázni engem?

Egész nap ezen rágódok...



2016. dec. 3. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudott aludni. Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy tök feleslegesen aggódsz.
2016. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. Hozzászólóval, szerintem is az lenne a legjobb ha beszélnél vele.
2016. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 1-esnek adok igazat van amikor én is ilyen hajnali 3-ig vagyok fent mert nem tudok aludni :P
2016. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!