Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
A környezetemben szinte mindenkinek van kapcsolata, csak nekem nincs, amit a barátaim vagy épp a családom "viccesen" meg is jegyez. Tudom, hogy nem bántásból mondják de akkor is rosszul esik. 16 éves vagyok, nem volt még barátom és persze volt régebb olyan aki tetszett, de most már egy embert sem tudnék mondani, aki valamivel megfogott, azaz már évek óta nem tetszett senki sem, és felém sem közeledtek, pedig nem tartom magam csúnya lánynak. Oké, nem vagyok egy "hűdeszép", inkább olyan átlagos és nem tartom magam butának sem, szóval bármiről el lehet velem beszélgetni és nyitott vagyok. De akkor miért van az, hogy senki sem közeledik felém? Sőt, még fiú barátaim sincsenek, mármint beszélgetünk de azzal annyi. Szerintetek velem van a baj? Ha igen min kéne változtassak? Vagy egyáltalán hogy kezdhetnék én nyitni valaki felé? Valami tanács?

2016. dec. 3. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy veled lenne a baj inkább a fiúk hulyek manapság hogy nem veszik észre az értékeket... én keresnem az ilyen lány társaságát nyilván nem céltalanul 17/F
2016. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, ráérsz még nagyon :) majd kialakul a dolog, erőltetni nem szabad :) (tapasztalat) 20/F
2016. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok/voltam, 18 éves vagyok és most értem meg igazán egy kapcsolatra, most ismertem meg saját magamat. Olyasmi ez a dolog mintha te egy puzzle darab lennél és keresnéd a hozzád passzoló darabot. Amíg azt nem ismered meg h te milyen 'alakú' vagy, addig honnan tudhatnád, hogy milyen alak passzol hozzád? :)
2016. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs azzal baj, hogy 16 évesen még nem volt kapcsolatod. Én fiú vagyok, most 22 éves, és 20 évesen kezdtem járni az első barátnőmmel, addig senkim sem volt. Szóval szerintem nem kell aggódnod, később is bőven ráérsz még találni valakit. Szerintem érdemesebb várni arra, akivel igazán jól érzed magad és akit igazán szeretsz, mint hogy belemenj egy rossz kapcsolatba csak azért, hogy legyen valakid.
2016. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!