Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok hány éves korotokban? Hol volt? Élveztétek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 16:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia:) én 13 éves voltam (majdnem 14) és a saját kertünkben piknikeztem a egy srác barátommal (15 éves) és épp arról beszéltünk, hogy milyen volt az első csókja,aztán én kijelentettem, hogy én nem tudom hogy milyen, mert nekem még nem volt és mondta hogy megmutatja, majd megfogta az arcomat és megcsókolt, nem volt hosszú, de nekem is nagyon tetszett a srác, szóval nagyon tetszett. Azóta is együtt vagyunk, mar fél éve :)
2016. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
asszem 15 eves lehettem de valamikor akkor tölthettem elmentem randizni egy csajjal és egy játszotér vagy lehet egy kisebb park (nem voltam vele tisztában) közelében ő kijelentette hogy ő márpedig itt leül xD én meg néztem hogy 100 méterrel odébb nyugalom lenne de nem neki az a pad kellett... xD és jo volt bár picit homály voltam aznap xD nem nagyon emlékszem hogy hogy jött ez de nagyon jo volt :D
2016. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem volt.

/L

2016. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!