Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be hogy szeretem?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. A gimiben van egy lány akit szeretek úgy ahogy van, és másoktól azt hallottam, hogy tetszem neki. Hogyan valljam be neki hogy szeretem?

2016. dec. 8. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pörgesd előtte a farkad amikor kettesben vagytok, ha nemjön be neki akkor rasszista a csaj nincs mit tenni
2016. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 lol....amugy szrintem ne mondd meg neki így kerek perec hanem csak utalgass rá hogy bejön.PL beszélgess vele sokat,szemezz vele stb.mert az kicsit nyomulás lenne szerintem ha csak úgy random odamennél hozzá és megmondanád neki hogy halálosan szrelmes vagyok beléd...szóval na érted mire celzok
2016. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 köszi
2016. dec. 8. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok szívesen
2016. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez aztán a humor.👌
2016. dec. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!