Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön az osztálytársam. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az osztálytársam. Hogy tudassam vele enyhén?

Figyelt kérdés
Az van,hogy bejön egy srác. De nagyon nagyon. Állandóan rá gondolok. Imádom mindenét. És kell nekem. De van egy probléma. Osztálytársak vagyunk(9-esek) és nem szoktunk gyakran dumálni. Hogy szereznhetném meg? Össze szeretnék jönni vele,de egy lány ilyenkor mit tehet,hogy ne legyen kínos utána?(És nem akarom elfelejteni,ilyen kommentet ne irjatok kerlek😂)

2016. dec. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond meg neki lazán: "Hallod! Bejössz nekem nagyon" vagy ami jobb:öleld meg! Ha viszonozza oké, ha nem és direkt el is taszít magától akk mond neki:"Bocs, összeg egész tettelek vkivel... (bocsi, nem tudok olyat ami enyhe)
2016. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok *össze tévesztettelek
2016. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Bolond vagy😂😂 De ez nem rossz. Csak azért nem ennyire konkrét dolgot szeretnék😏
2016. dec. 8. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Kezdj el vele dumcsizni facen,és kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye rólad...nekem ez mindig bejön ☺
2016. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez kicsit nyomulós lenne..:/
2016. dec. 8. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni vele, keresd a társaságát, tudd meg mit szeret (pl zenét) és azon a szálon elundulhatsz. Legyél a padtársa, az sokat segít. Aztán miután haverok vagytok, elkezdhetsz erösebb jeleket adni
2016. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!