Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből? Az egész annyira komplikált.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van a barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt, de távkapcsolatban élünk és csak 2 havonta találkozhatunk iskolaszünetben.

Most letttem 9.-es, 16ot töltöm nem sokára, és megismertem egy fiút, segítettem neki dolgokban (lelki dolgok).. És közben valami fura érzésem volt, mintha vonzódnék hozzá. Ezt a fiút sose szerette úgy senki, bántották, meg is verték, elég vékony és gyenge. Akivel most együtt vagyok 1 éve szintén vékonyka, és neki is voltak ilyen lelki gondjai, csak nem ilyen sok, de most nem is ez a lényeg.

Szóval ebbe a srácba úgy érzem beleszerettem. A személyiségébe, ahogy a dolgokat látja, azt mondja hozzá sose vonzódtak lányok, de hát most itt vagyok. És én ezt elmondtam a barátomnak, mert vele mindig őszinte vagyok, ezt is tudnia kellett... most nagyon rosszul érzi magát és iszonyatosan bűntudatom van. Azzal a fiúval még csak egymáshoz sem értünk 1 ujjal sem egyébként. Viszont... A barátom iránt egyre inkább halványulnak az érzéseim amiatt, hogy keveset találkozunk. 1 év alatt.. csak 4x. Soha de soha nem csalnám őt meg, ha nagyon reménytelen a helyzet, inkább szakítok, de mindezek előtt megoldást szeretnék találni... A segítségeteket nem olyan téren kérem, hogy "kit válasszak?" mert eldöntöttem, a barátom mellett szeretném leélni az életemet, és megvalósítani a terveinket... de közbe itt ez a másik fiú és mindennap látom hiszen osztálytársam, és így nagyon felkavaró. Nem tudnék...valahogy kiszeretni belőle? Oké, tényleg hülyén hangzik, de csak van rá valami mód...



2016. dec. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide.

A mai világban, már nagyon kevés esély van arra, hogy az első szerelmeddel fogod leélni az életedet.

Édesanyám mondja mindig ezt, mert ő is hozzáment 17 évesen az első szerelméhez, majd rá 2 évre elváltak.

Mindig azt mondja, hogy soha ne képzeljem azt, hogy egy fiú mellett fogok megöregedni, mert az hülyeség, mert akkor utólag jövök rá, hogy nem éltem igazán, mert azért más az, ha kapcsolatban vagy, meg más az is, ha szingli vagy.

Vannak egy fajta korlátaid, ha kapcsolatba vagy, nos ezektől a korlátoktól néha jobb megszabadulni és élvezni azt, hogy szingli vagy.

És még azt is elszokta mondani, hogy az ilyen "leélem vele az életemet" sztorikat tartogassam 25-30 éves koromra esetleg, vagy azután, mert ő is 40 évesen találta meg az igazit.

Ezen érdemes elgondolkozni, azért5 tapasztalatból beszél. Az ilyen fiatal összeköltözésekből, meg házasságokból vagy csak simán "örökké vele fogok lenni" helyzetekből alakul ki az, hogy pár év után rájön az egyik fél, hogy nem élt és megcsalja a másikat, akkor meg már nincs értelme.

2016. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársadnak légy ott, a pasidat pedig ne hanyagold. Nem éri meg lerombolni azt amit idáig építettél.
2016. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, egyes vagyok, véletlenül nyomtam a küldés gombra.

Szóval, térjünk át a kérdésre, ne erőltess egy olyan kapcsolatot ahol már fakulnak az érzelmeid!

Azt válaszd akit a szíved választ, s aki viszont szeret!

Ez a köztes állapot előbb-utóbb fel fog téged emészteni, sőt a jelenlegi barátodat is!

Feltételezem, hogy maximum 19 éves vagy, ne várd életed szerelmét még! Nagyon kevésszer van az, hogy valaki ilyen fiatalon megtalálja a nagy Őt. Sokan, csak azt hiszik, hogy megtalálták, aztán évek elpazarlása után jönnek rá, hogy tévedtek.


Annyit ajánlok, hogy gondolkozz el, s ne erőltesd a dolgokat!

/L

2016. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem szerelmes vagy, csak szánod. Ennyi a nagy "titok".
2016. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!