Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg túlzottan amerikai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlzottan amerikai csaj vagyok? Ha igen, hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

Egy srác, akiért nagyon odavagyok ezt mondta, hogy ismer hozzám hasonló lányokat, Californiából is, akik tisztára olyanok mint Én.

Nagyon tisztelettudó meg minden, igazi álomból kipattant szerzet, és tök furán indult az egész.

Először csak megakartam menteni, mert egy másik lánnyal nagyon nem jött neki össze.

Aztán megkedveltem, most meg pár nap leforgása alatt magamhoz láncoltam.

Teljesen rányomultam, de lehet, hogy nem szabadott volna.

Azt mondta, olyan vagyok mint az a többi, akik jönnek látogatóba (a vallási közösségéhez) és teljesen rákattannak.

Fotók százait készíttetik vele meg a festményeivel és kapcsolatokról, munkalehetőségekről beszélnek, mert ezt látják benne.

Hogy Ő egy sikerre vihető tárgy, de én nem ezt gondolom róla.

Viszont így jött le neki és most ugyanúgy fél tőlem mint szinte mindenki mástól, pedig én csak közeledni akartam hozzá.

Csak azt akartam, hogy úgy érezze foglalkozom vele, de most a megbeszélt randinkat is lemondta, mert büszkén állítja, hogy ő sosem akar híres lenni, mert a művészet nem erről szól.

Neki ez olyan, hogy elmegy egy névtelen faluba és munkásokkal, parasztokkal beszélget, szalonnát eszik titokban meg egyebek. És úgy tud alkotni, én ezt meg is értem de mit tegyek?

Nagyon könnyen el lehet veszíteni, tipikusan az a fajta akivel ha rosszul bánsz sose áll veled többé szóba, mert fél tőled és ezt a félelmet nem tudod többé eltüntetni.

Az borzalmas lenne, én még sose találkoztam ilyen sráccal.

Teljesen felborította az életemet pár nap alatt, ilyeneket küld nekem:


[link]


Hogyha kislánya lesz, ilyeneket akar csinálni róla, mint ahogy a festő is tette, én meg teljesen beőrülök ezektől. Mert fiúk még sose bántak velem ilyen rendesen, nemhogy ilyen álmokról beszéltek volna nekem.

A saját lányaikat lefesteni, meg hasonlók. Mindig csak a kocsik, meg az állásaik és ezért van a kérdés is.

Ő szentül állítja, hogy nála mindenki jobb, mert ő antiszociális, meg csak púp lesz a hátamon, de ez nem igaz. Mert ha igaz lenne, nem ezt a képet bámulnám már napok óta :(

Mit tegyek, hogy ne érezze így magát?

Türelmesnek kell lenni az tudom, de hogyan csináljam?

Milyen tempóval meg hogyan?


2016. dec. 8. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

A kep Ludwig Bruck Lajos (1864-1910) kepe, Kislany cicaval a cime.


"Egy srác, akiért nagyon odavagyok ezt mondta, hogy ismer hozzám hasonló lányokat, Californiából is, akik tisztára olyanok mint Én.........Először csak megakartam menteni, mert egy másik lánnyal nagyon nem jött neki össze. "


"En" nagybetuvel a mondat kozepen...

Annyira amerikai, mint a szalonnaeves a parasztokkal titokban, aha. Amerikaiak esznek szalonnat, "bacon"-t, de sohasem ugy, mint a magyarok, hogy munka kozben leul es a kisbicskajaval falatozik.

Ha meg vallasi okokbol enne titokban szalonnat, es a vallasa tiltja, hogy disznot egyen, akkor meg ugy ahogy van, fake az egesz figura, mert aki a hivo (mindegy melyik vallasban, de hivo), es a vallasat, a hitet csalja meg, az minden szempontbol hamis, csalo, veled, a munkajaban, mindenhol. Ha pedig nem hivo, akkor mi szuksege van a szinjatekra?


Regenyt probalsz irni? Akkor ez igy nagyon szrul kezdodik, bocs.

2016. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Hmmmm...


Titokba kajál sertés húst?


Zsidaj a tag?

2016. dec. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, téged nagyon átvágott szerintem...
2016. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Te atyaég. Látszik h kb csak külső információtik vannak a zsidóságról, főleg a szalonnaevésről meg egyebekről.

Semmi köze vallásgyakorláshoz, de sokat segítettetek na kösz.

És mivel vert volna àt?😂 Nem feküdtünk le és semmi, úgy írod mintha tudnád mi lett volna köztünk.

Más hapsik már rég kihasználják az ilyen helyzetet és ágyba raknak, nem vert át csak furcsa egy kicsit és kész.

De biztos átvert, meg mocskos bűnöző.

2016. dec. 9. 11:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként pont Kertész Imrének volt hasonló sztorija egy könyvében olvastam régebben.

Hogy egy cselédlány mindig elvitte és disznóhússal etette titokban.

Kertész családja pedig egyáltalán nem volt vallásos, még a főbb ünnepeket sem tartották.

Erről ennyit.

2016. dec. 9. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Jaj a Kertész Imre, az a született kókler. Meg a többi zsidó író akik az átélt borzalmakról beszéltek miközben semmilyen táborban nem voltak. Mint Ellie Wiesel akit imádnak a hozzád hasonló amerikai nők.

Kis szívem, átvert téged fogadd el. Ez a disznós dolog is, csak azért van hogy mutassák ők különbek.

Abban igazad van hogy nincs valláshoz köze, nincs nekik vallásuk.

De a pénzszerzéshez értenek, jó lesz neki veled szóval hajrá!

2016. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulalok ;)
2016. dec. 9. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de nekem mikor jönnek külföldi lányok a "vallási közösségemhez" hogy istenítsenek?

Legalább ne állítsd hogy nem kivételeznek velük, a zsidókat a világon mindenhol felülreprezentálják.

Én bejutni se tudok oda ahova őket gyerekkortól kezdve nyomják.

Az összes gyerekszínész zsidó, közben az egész magyar politikát is irányítják.

Sajnos ez a leül szépen és tisztes munkásokkal szeret lenni sztori csak a beetetésed szolgálta.

Tudják ők hogy kell ezt.

Aztán most külön szívat is hogy elveszítheted te meg már nyalod is a talpát szegénykének.

Amennyi elmebajos, lelki zavaros hazug kikerül közülök annyi a világon sincs.

Meg az a festmény is, csodás de láttad zsidó festől képeit? Mark Rothko meg a többi, 70-80 millió dollár között mozgó szemét, miközben erről a Bruckrol még sose hallottam sehonnan.

2016. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a Bruck is zsido csak hogy megnyugodhass.

Mark Rothko pedig eleteben nem is volt gazdag, ahogy sok mas muvesz sem.

Tehat egy halott aztan sokat tehet arrol mennyit ernek a munkai.

Osszes gyerekszinesz zsido, ilyen blodseget eskuszom. Akkor Emma Watson meg masok hogyhogy nem azok?

A politikarol nem is beszelve. Vona Gabor zsido lenne nem igaz? Vagy Orban Viktor? XD

Ne irj tobbet, de latom mar kar volt kiirni a kerdest is.

2016. dec. 9. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


"Te atyaég. Látszik h kb csak külső információtik vannak a zsidóságról, főleg a szalonnaevésről meg egyebekről.

Semmi köze vallásgyakorláshoz, de sokat segítettetek na kösz."


Ezt nem értem kérdező ,mert én magam is zsidó vagyok (zsidajként miért nem írhatná így?).


Amúgy a 49%-os tipikus proli f🅰szságokat ír ,szóval még vitába szállni sem érdemes vele. Még a témához sem tartozik az amiről ír ,csak meglátta azt a szót ,hogy "zsidó" és már elkezd fröcskölődni.

Értelmetlen.


Ami azt illeti a vallásos zsidók semmikép sem esznek sertés húst. Még én se (bár egy ideje nem igazán vagyok vallásos...).


Viszont ,ami a tényleges kérdést érinti:


Az én véleményem az ,hogy...

Hogy érti ,hogy ő egy "sikerre vihető tárgy"?


És ,hogy e művészet "nem a hírességről szól" (mondjuk ez mellék téma ,csak érdekel...)?


Szerintem...

Őszintén megmondom nem tudom...


Mikor beszéltettek utoljára?


Egyébként ortodox (mondjuk ez mellékes kérdés)?

2016. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!