Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy szeretem? 14f

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy már ismerem 4 éve először edzésen találkoztam vele ott sokat beszéltünk és most az osztálytársam lett. Azt mondják, hogy rossz osztálytárssal járni de érzem, hogy nagyon szeretem. Annyi idős mint én és sok közös van bennünk.

2016. dec. 13. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Nem tudod hogy ő hogy érez irántad? Szerintem vegyél egy mély levegőt, és mondd el neki amikor ketten vagytok valahol, de ne túl nyálasan vagy rámenősen :)
2016. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem először legyél vele kedves és segítőkész és nézd meg, hogyan reagál rá😃 aztán ha úgy érzed akkor mondd el neki, hogy szeretnél vele négyszemközt beszélni, és mondd el, mit érzel, vagy csak egyszerűen hívd el valahova😃
2016. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabolcsattila ***** válasza:
HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK!!!!
2016. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segitettetek!
2016. dec. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!