Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hónapja ismerek egy fiút, aki eleinte nem tetszett, de az utóbbi időben elkezdtem parányit többet érezni iránta. Viszont az a baj, hogy én nem nagyon merek kezdeményezni, úgy értem, nem merem sem írni neki, sem odamenni hozzá beszélni, mert félek, hogy nyomulósnak tűnök majd a szemébe, vagy rögtön azt fogja hinni, hogy bejön (ami ugye igaz is lemez) Nem szeretném, ha tudná, viszont szeretnék vele beszélni, ti mit tennétek? Nem értené félre, ha írnék neki vagy odamennék hozzá?

2016. dec. 15. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha más fiukkal bandázik akkor menny osa és ne őt szólítsd meg hanem az egyik másikat akivel ugy joban vagy és akkor lassan cseperegj bele a beszélgetésükbe.utánna már nem lesz ciki megszólítani
2016. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Siman menj oda, ne pasizz, csak beszelj vele, barmirol, ami jon..es megtetted az elso lepest :)
2016. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindkettőtöknek :)
2016. dec. 15. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!