Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Tetszik énekkarban egy fiú, de nem merek odamenni hozzá. Félek hátha még kicsi pisisnek tart. Ő 12.es én meg 9.es vagyok.

2016. dec. 19. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj azt olvastam először h ő 12 éves te meg 9.
2016. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Menj oda, úgy ahogy tennéd aztán majd alakul, de ne izgulj nincs mitől félned. Ha megkérdezi akkor mondd meg az igazat neki, ennyi. Fő az őszinteség.

Ha elküld, akkor meg tökmindegy. Akkor kiderül hamar, hogyha hosszan csak kuncsorognál érte akkor se érdekelnéd. Sok energiát megspórolsz ezzel magadnak ;)

2016. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ebben az a vicces, hogy a kiszemelt alfahímed is kis pisis xD


F/17

2016. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De am mért lrnne pisis? Akkor te inkább ne mondj szerintrm semmit...

2016. dec. 19. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert 12 évesen még bőven kisgyerek. 9 évesen meg hajjaj 3.-ba hol tudja az ember, hogy mi az a "tetszés"...
2016. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanuljál meg olvasni inkább. Nem 12 éves hanem 12.es
2016. dec. 19. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hupsz xD Sorry xDDD Ezt csúnyán benéztem! Mindent vissza.
2016. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!