Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Már egy éve ismerem, eddig is tetszett, mert tisztelettudó, okos, aranyos, szóval na. És mostanában többet beszélgettünk, egyre többet. Már elhívott, hogy ha van kedvem, elmehetnék hozzájuk karácsonykor.

Már beszéltünk arról, hogy hogyan érzünk egymás iránt, tehát tudom, hogy tetszem neki, és többet érez irántam, mint egy sima barát iránt.

És itt jön a bibi: van egy "barátnője". Erről is beszéltünk (tök rosszul éreztem magam emiatt), és mondta, hogy egyáltalán nem mennek jól a dolgok, sok a különbség kettejük között, és a konfliktus is.

Most mit tegyek? Felejtsem el, vagy pont, hogy ne? Várjak?



2016. dec. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen várd meg amíg szakítanak ne szedd szét őket ha maga a fiú mondta azt,hogy nem működik jól a kapcsolatuk akkor előbb vagy utóbb úgy is szakítani fognak és szabad lesz a pálya semmiképpen ne avatkozz közéjük szépen várd meg amíg szakítanak és akkor lehet,hogy lesz esélyed a fiúnál.(:
2016. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg szakítanak.
2016. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a fiútól:-képes lennél értem elhagyni a barátnődet?

és ha azt mondja hogy igen akkor megbukott...márpedig azért,mert ha képes elhagyni a barátnőjét miattad,akkor téged miért ne hagyna majd el egy másik lány miatt..

Nem azt mondom hogy dobd mert azért az h.lyeség,csak légy óvatos...nálam ez mindig beválik!!!

2016. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Teljesen össze voltam törve, de visszatért az önbizalmam :)
2016. dec. 21. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!