Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srac akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srac akinek Megmondtam h szeretem azt mondta h sajnos nem tudjá viszonozni de mostanaban szokott irni meg ram is köszön es olyan aranyosan nézz ram lehet ebből meg valami vagy probaljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 22:53
 1/4 October15 ***** válasza:

Mi lenne ha megkérdeznéd, hogy miért teszi?

Amúgy szerintem szimplán csak normális akar lenni.


24F

2016. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

ennyire naív nem lehetsz!

elmondtad neki, hogy tetszik neked, ezzel jóval megugrott az egója. Most pedig ezzel fog cukkolni, és így fog hülyét csinálni belőled!

kérlek kíméld meg magad egy kis köcsögtől!

2016. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, hogy ne érezd magad annyira rosszul. De ha zavar, akkor inkább mond meg neki.
2016. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végzős a srác
2016. dec. 22. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!